Erp Çözümleri / J-Guar

J-GUAR

j-guar ile ilgili görsel sonucu

Değişimin Çevik Gücünü yanınızda hissetmenin tam sırası

Neden j-guar? 

Günümüzün zorlu rekabet koşullarında işletmelerin yalnızca faaliyet konusu olan ürün veya hizmete odaklanarak, bunlarla ilgili hareketleri izleyip denetlemeleri yeterli değildir. Organizasyonların hiyerarşik yapısı içerisinde yatay ve dikey süreçlerin iyi yönetilmemesi hatalı sonuçlarda artış, süreçte aksama ve istenilen sonucu elde etmek için harcanan zamanın uzaması gibi sonuçlara yol açarak firmayı hedeflerine ulaşmaktan alıkoyar, müşteri odaklılıktan uzaklaştırır, gelir ve pazar payı kaybına sebep olur.

j-guar, firmaların 'Tedarik-Üretim-Satış ve Teslimat' ekseni üzerinde baştan sona tüm işletme fonksiyonlarının, yönetimin belirlediği şekilde gerçekleşmesini sağlayarak; iş denetimi değil, iş yönetimi imkanı sunar.

Günümüz ekonomisinin zorlu rekabet koşulları, işletmeleri verimli olmanın ötesinde, çevik ve dirençli olmaya ve değişime hızlı yanıt vermeye zorlamaktadır. Ekonomide, sosyal dengelerde ve pazar koşullarında meydana gelen değişimler aynı zamanda müşteri taleplerinde de değişiklik olarak ortaya çıkmakta ve işletmelerin bu sürekli değişime uyum sağlaması beklenmektedir. LOGO’nun yeni nesil iş yönetim çözümü LOGO j-guar, hedeflerinize bugünden ulaşmanızı sağlar. Entegre uygulama modülleri işinizi bütün yönleri ile kapsar. Uyarlanabilir güvenlik opsiyonları ve yetki yönetimi verilerinizin tam güvenlikle korunduğunun ve sadece tanımlanmış kullanıcılar tarafından ulaşılabildiğinin güvencesidir. LOGO j-guar hem operasyonları hem de arayüzleri faaliyet gösterilen her ülke için ayrı ayrı uyarlanabilir. Sistem ortak altyapıyı kullanarak aynı anda birden fazla dilde, para biriminde ve ülke mevzuatıyla çalışabilir. Böylelikle hem firma içinde hem de farklı ülkelerdeki firmalarda entegrasyon çok daha ileri seviyede sağlanır. LOGO j-guar platform bağımsızdır; pek çok platformda, işletim sisteminde ve veri tabanı sunucusunda çalışabilir. Bu esneklik sayesinde IT yöneticileri mevcut altyapılarını kullanarak çok daha etkin planlama yapabilirler. Gelişmiş akıllı istemci altyapısı ve çok katmanlı mimari, kullanıcılara en yüksek performansı sunmak amacıyla tasarlanmıştır. Sistem mevcut kaynakların tümünden faydalanarak yatırım için harcanan her kuruşun en iyi şekilde değerlenmesini sağlar. LOGO j-guar sadece kullanıcılar tarafından değil, ‘On Demand’ felsefesinin sahibi IBM tarafından da takdir edilmiş, ve 2005 yılında “Yenilikçi Açık Mimari Çözümü” ödülünü kazanmıştır. Ürün, 2009 yılında TÜSİAD, TÜBİTAK ve TTGV tarafından verilen “En İyi Yenilikçi Teknoloji Ürünü”
ödülüne layık görülmüştür.

Güvenli Yatırım, 

Geleneksel ERP yaklaşımı, tek bir sistem kurarak işletmenin tüm kritik fonksiyonlarını karşılamayı hedefler. ERP sistemlerinin pek çoğu tescillenmiş araç ve platformları kullanırlar, bunun sonucunda işletmeniz tek bir sistem sağlayıcıya bağımlı olur. Bu sistemlerin işletmeyi belirli platform ve ürünlere mecburtutması, karar vericilere fazla hareket alanı bırakmamaktadır. Peki bu güvenli bir yatırım mıdır?

ERP yatırımının temel felsefesi işletmenizin hem bugün hem de gelecekte varacağı noktada yanında olmak olmalıdır. İşletmeniz yeni iş modelleri kurgulayıp bunlara adapte olurken, rekabetçi pozisyonunu korumak için yenilikçi fikir ve ürünler ortaya koyarken ve sonu gelmeyen değişimi yönetirken, ERP sisteminiz strateji ve operasyonlarınızı desteklemeyi hedeflemelidir. Geleceğin ERP’si olarak da nitelendirilebilecek bu felsefe; şirketler arasında işbirliğine dayalı ilişkilerin ve iş süreçlerinin yeni bir boyuta taşındığı bir ortamı temsil etmektedir. 
          
 

Akıllı Çözüm,

Geleneksel Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) programları, işletmelerin farklı birimlerine entegre ederek departmanlar arasındaki tutarlı bilgi paylaşımını sağlamayı hedeflerler. Bu şekilde elde edilen verimlilik artışı ve karlılık; işletmelere rekabet üstünlüğü kazandırır. Ancak iş dünyasının koşulları değiştikçe, ortaya çıkan farklı gereksinimlerle birlikte oyunun kuralları da değişmeye başlamıştır.

 

Faydalar,

İşletmelerde ERP sistemi kurmak; pahalı, zaman alan, yoğun kaynak kullanımı gerektiren ve yönetilmesi zor bir süreç olarak algılanır. LOGO j-guar ile o an ihtiyaç duyduğunuz ölçekte yatırım yapar ve yatırımınızın karşılığını hemen almayabaşlarsınız.

İşletmenizin tüm fonksiyonlarını kapsar
Uygun maliyet ve hızlı uygulama ile organizasyonel verimlilik artışı

Ölçeklenebilir
Kademeli IT yatırımı ve uygun maliyetli donanım kullanımı  

Internet/intranet üzerinden her zaman Erişilebilir

Merkezi yönetim sağlar
Güvenli, düşük bakım ve yönetim maliyetleri

 Java ve J2EE teknolojisi sunar
Yaygın sanayi desteği olan açık teknolojiler ve platform bağımsız yapı; IT yöneticileri için sayısız donanım ve sunucu yazılımı seçeneği

 Akıllı İstemci Mimarisi sunar
Yüksek son kullanıcı verimliliği, azalan ağ ve bakım maliyetleri, donanım kullanımında performans artışı

 Zengin entegrasyon araç ve teknolojileri sunar
Daha etkin işbirliği, başka sistemlerle hızlı ve kolay entegrasyon

 Görsel uyarlama araç ve teknolojileri sunar
Daha ileri geliştirmeler ve eklemeler için elverişli platform

LOGO j-guar ölçeklenebilir ve açık çözümler arayan işletmelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak kapsamlı bir ERP çözümüdür. İşletmenizin, değer zincirinin her adımında
etkin ve verimli iş süreçleri geliştirmesine yardımcı olur.
 

*** Daha detaylı bilgi için lütfen irtibata geçiniz.