Erp Çözümleri / Tiger3

TİGER3

  

ERP kavramının yeniden yorumlanmasıyla farklı bir platform üzerinde geliştirilenTiger 3, zengin özelliklerinin yanı sıra, değişen ihtiyaçlara kolaylıkla uyum sağlayan esnek bir yapıya sahiptir. Uygun sahip olma koşulları ile tüm sektörlerde; satış, dağıtım, hizmet alanlarında faaliyet gösteren işletmelere, kurumsal ve operasyonel anlamda tam kapsamlı çözüm sunar.
Hızlı Adaptasyon İmkanı

Sağladığı kolay kullanıcı arayüzü sayesinde, öğrenim sürecini minimuma indirerek, uygulamanın işletmeniz içerisinde hızlı bir şekilde kullanıma geçmesini sağlar.
 

App in App
Tiger 3 app in app yaklaşımı ile iş uygulamalarınızı büyütüp geliştirerek yeni özelliklerin tek tıkla app ya da widget olarak eklenmesine olanak sağlar. Platform bağımsız geliştirilen bu uygulamalar ile zaman ve mekan bağımsız istediğiniz bilgiye anında ulaşabilirsiniz.
 

Kullanışlı ve Pratik Arayüz
Yeni nesil teknoloji ile geliştirilen Tiger 3’ün göz yormayan estetik tasarımı ve ürün içi arama motoru sayesinde istediğiniz tüm bilgilere ve en sık kullandığınız işlemlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
 

Entegre Çalışan Modüler Yapı
İşletmenizin tüm ihtiyaçları düşünülerek geliştirilmiş modüler yapı sayesinde, entegre çalışan tüm modüller için bilginin sisteme bir kere tanımlanması yeterlidir. Kullanıcılar yetkileri dahilinde sistemde yer alan bilgilere ulaşabilir. Böylece bölümler ve süreçler arası “ortak bir dil” oluşur ve iletişim yükü azalır.
 

Kişiselleştirilebilen Arayüz İmkanı
Hızlı, akıcı ve kullanıcı rolüne göre kişiselleştirilebilen arayüz tasarımı sayesinde, tek tuşla yeni masaüstü ekleyebilir, dilediğiniz fonksiyonları kısayol olarak tanımlayabilirsiniz.
 

İşletmenin Tamamıyla Uyumlu Yapı
ERP çözümü olan Tiger 3 işletmenizin tüm yapılarıyla sağladığı uyum sayesinde, kurumsal ve operasyonel stratejileri desteklediği gibi iç ve dış pazarda rekabet üstünlüğü sağlayarak sağlıklı bir şekilde büyümenize yardımcı olur.
 

e-Devlet Çözümleriyle Uyumlu Yapı
Tiger 3; e-Fatura, e-Defter ve e-Arşiv gibi e-devlet sistemleriyle uyumlu bir çalışma imkanı sağlar.
 

İşletmelere Özel Uygulama Geliştirme
İşletmelerin ihtiyaçlarına göre yeni işlevsel uyarlamalar gerçekleştirebilmek için geliştirilmiş “Object Designer ve Logo Objects“ uyarlama araçlarını barındırır.
 

Açık ve Esnek Mimari
İlişkisel veritabanı desteğinin yanı sıra, yönetilebilir ve izlenebilir sistem mimarisi ile Tiger 3, güvenli bir ortam ve yüksek performanslı bir ERP hizmeti sunar.
 

Sektörel Çözümler
ERP çözümleri için Logo Çözüm Ortakları tarafından geliştirilmiş 200’ün üzerinde sektörel iş uygulamaları sayesinde, işletmenizin ihtiyacı olan uygulamaya bir çözüm altında rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 
 

Esnek ve Güvenilir Altyapı
Tiger 3 zengin özelliklerinin yanı sıra, değişen ihtiyaçlarınıza kolaylıkla uyum sağlayan esnek ve güvenilir bir ERP hizmeti sağlar.

Güçlü, Çevik, Rakipsiz..! 

Uygulama yazılımları pazarının lideri LOGO Business Solutions’dan geleceğin liderlerine özel!

İşletmeleri liderliğe taşıyacak, uluslararası standartlara ve Türkiye koşullarına en uygun ERP Yazılımı: Tiger3.
 
İşletmeleri Liderliğe Taşıyacak Güç: TIGER3!

TIGER3, rekabetçi firmalar için ERP kavramını yeniden yorumlayarak farklı bir açılım sağlıyor. Günümüzde verimlilik ve şirket içi süreçlerin etkin yönetimi büyük önem taşımaktadır. İşletmelerin verimlilik için, sadece kendi süreçlerini değil, tedarikçi ve müşterileri ile aralarındaki süreci de en iyi şekilde yönetmeleri gerekiyor. TIGER3 zengin özelliklerinin yanısıra, değişen ihtiyaçlara kolaylıkla uyum sağlayan esnek bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda, uygun sahip olma koşulları ile tüm sektörlerde satış, dağıtım, hizmet konusunda faaliyet gösteren firma ve holdinglere çözüm sunmaktadır.

TIGER3;

İşletmelerin kurumsal ve operasyonel stratejilerini destekleyen,

  •  İşletme ile tam uyum sağlayan,
  •  İç ve dış pazarda rekabet üstünlüğü getiren,
  •  Büyüme sürecini tam olarak destekleyen, bir ERP çözümüdür.

Rekabet Avantajınız

Kaynaklarınızın etkin kullanılması sonucunda TIGER3,

  • Pazar ihtiyaçlarına daha hızlı yanıt vermenizi sağlayarak,
  • Maliyetlerinizi kontrol altına alarak,

işletmenizi rekabette ön sıralara taşıyacaktır.

Açık ve Esnek Mimari 
İlişkisel veritabanı desteğinin yanı sıra, yönetilebilir ve izlenebilir sistem mimarisi ile TIGER3, güvenli bir ortam ve yüksek performans sunar. Kolay uygulama ve geliştirmeye yönelik, standartlara uyumlu teknolojisi sayesinde, ihtiyaçlarınızı en düşük sahip olma maliyeti ile karşılamanızı sağlar.

BT Yatırımınızın Kısa Sürede Geri Dönüşü 
Farklı sektörde faaliyet gösteren işletmelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan TIGER3, yapılan BT yatırımı ile etkin kaynak kullanımı sağlamaktadır. Maliyet, iş gücü ve zaman avantajıyla yatırımlarınız kısa sürede verimliliğe dönüşecektir.

Yaygın Erişilebilirlik 
En yaygın uygulama çözümlerini sunan LOGO Yazılım, yetkin iş ortakları ile faaliyet gösterdiği ülkelerde TIGER3 kullanan işletmelere tam destek sağlamaktadır.

Uluslararası Arenada Desteğiniz 
TIGER3, sunduğu çoklu döviz desteği, farklı dil seçenekleri ve uluslararası raporlama imkanları ile sınır ötesi ihtiyaçlarda da yanınızdadır.





Tiger3 ERP
Tiger3 ERP