Bizi Tanıyın / Kuruluş Tarihçesi

KURULUŞ TARİHÇESİ

ATA Bilgisayar Eğitim ve Destek Merkezi, 

Nisan /1999 yılından bu yana bilişim teknolojileri sektöründe operasyonel veya sektörel iş ihtiyaçlarına çözüm üretmektedir. 1999 yılında, kurumların iş süreçlerindeki ihtiyaç duydukları uygulamalara çözüm üretme ilkesiyle, iş dünyasına atılan Ata Bilgisayar, bugün yine bilişim teknolojilerinde çözüm odaklı hizmet üreten bir teknoloji merkezi haline gelmiştir.

Ata Bilgisayar’ın sektör bağımsız olarak sahaya sunduğu ürün ve hizmetlerin ortak özellikleri, verimlilik ve rekabet artırıcı çözümler olmalarıdır. Bu kapsamda müşterilerine sunduğu fark yaratan hizmetler ve pazarında rekabet gücünü artıran yazılım ürünleri ile sektöründe isim yapmış birçok kuruluşlarda başarılı uygulama ve projelere imza atmıştır. 

Logo destek hizmeti veren kurumların başında gelen firmamız, yaptığı bu  çalışmalarıyla da farklı dönemlerde birçok ödüle layık görülmüştür.

Vizyonumuz,
İş dünyasındaki bilişim çözümlerinin, önde gelen markalarından olmak,
Gurur duyacağımız başarılara imza atmak,
Misyonumuz,
Bilişim teknolojilerinde kurumların global pazardaki rekabet gücünü artıracak ayrıcalıklı çözümler sunmak..

Kalite Politikamız,
•   İşletmelerin bilişim teknolojilerinde ihtiyaç duydukları tüm çözümlere kesintisiz olarak hizmet vermek,
• Kurumların bilgi altyapılarında meydana gelebilecek sorunlara anında çözüm üretebilmek amacıyla, telefon desteğinden on-line bağlantı desteğine veya acil müdahaleye varan, hertürlü hizmeti kesintisiz sunmak,
•   Rekabetci pazarda kobilere değer ve gücüne güç katacak özel olarak tasarlanmış çözümler sunmak.
•   Müşterimizi, tüm iş süreçlerimizin merkezine alarak, yüksek müşteri memnuniyetli  ve kaliteli projeler üretmek.