Özel Yazılım Çözümleri

Özel Yazılım Çözümleri

REKABET GÜCÜNÜZ İÇİN YAZIYORUZ!

Ata olarak, Logo Yazılım ürünlerini kullanan müşterilerimizin gerek sektörel ve gerekse de sektör bağımsız iş ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla, Logo Yazılım ürünleri üzerinde, fonksiyonel geliştirme, diğer modüller ile entegreli çalışan yeni bir modül, rapor uygulaması veya entegrasyon uygulamaları geliştirmekteyiz.

Özel Yazılım geliştirme hizmetlerinin kapsamındaki yazılım uygulamaları, kuruma özel geliştirilebildiği gibi, farklı sektörlerdeki iş ihtiyaçlarına da çözüm olarak sunulabilecek şekilde tasarlanabilmektedir.  

Geliştirmiş olduğumuz özel yazılım uygulamalarından bazıları şunlardır;

Ürün                

Geliştirme Platformu

Sektör / İhtiyaç

B2B PLUS

Web Uygulaması

B2B iş ihtiyaçlarına çözüm olarak üretilmiştir. Şu an onlarca referansı ile başarılı iş uygulamalarımız arasındadır.

SALES PLUS

Mobil Uygulama (APP)

İş uygulamaları kapsamındaki önemli bir ihtiyacı karşılayan bir Saha Satış Uygulamamızdır. Hali hazırda yeni bir ürün olmasına rağmen rakipleri arasında öncü iş fikirleri ve ortaya koyduğu akılcı çözümler ile fark yaratan bir uygulamadır.

Konsinye Takibi

Ürün içi Arayüz Uyarlama

Konsinye ürün verip, ilgili firmanın satış beyanları kadar otomatik fatura kesen ve bekleyen konsinyeleri yeniden düzenleyen  bir uygulamadır.

Bir çok referansı olan, manuel takibi ortadan kaldıran ve ciddi verim sağlayan önemli bir geliştirmedir.

İlaç Takibi

Ürün içi Arayüz Uyarlama

İlaç sektöründe Seri numarası bazlı evrak takibi (Başvuru, izin, sevk evrakları vs.) ve detaylı izlenebilirliği sağlayan ciddi bir verim ve veri bütünlüğüne imkan tanıyan bir geliştirmedir

Transfer App.

Desktop Uygulaması

Veri kaynağı olarak Excel’den aldığı bilgileri belirli koşullara göre gruplayıp, LOGO sistemine otomatik toplu fatura aktarılmasına imkan tanıyacak bir uygulamadır.

1 - 1