Perakende / Pos sistemleri

Perakende / Pos sistemleri

Logo ERP Entegreli Pos Sistemlerimiz ile Eşsiz Bir Mağazacılık Deneyimi!

PERAKENDE / MAĞAZACILIK ÇÖZÜMÜ

MAĞAZANIZ İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ SUNMAYA HAZIRIZ.

Standart satış operasyonundan 100 e yakın kampanya çeşidine, puan toplamaktan müşteriye dayalı kampanyalara kadar geniş bir yelpazede, birçok ERP sistemi ve üçüncü parti kampanya sistemleri ile gerçek zamanda entegrasyonu sağlayarak en iyi çözümleri sunuyoruz.

 

Logo ERP/Ticari Yazılımları ile tam Entegreli HP Pos Sistemlerimiz ile mağazacılıkta eşsiz bir deneyim yaşayın!

 
 
 
 
 

 
Perakende sektöründeki firmaların tüm satış noktaları ile tek merkezden yönetilmelerini sağlayan bir iş yönetim sistemidir.

Logo  ERP / Ticari yazılmları ile tam uyumlu veya ERP bağımsız olarak çalışabilen POS sistemlerimiz ile bayilerinizde  (distribütörlerinizde), depolarınızda, merkez ofisinizde ve tüm diğer şubelerinizde entegre çalışabilir, perakende kanalınızı tek   noktadan tüm süreçleriyle kontrol altına alabilirsiniz.
 
Dünya liderinden, benzersiz performans: Yıllar boyunca sorunsuz ve güvenle kullanabilmeniz için tasarlanan HP POS Sistemleri, uzun ömürleriyle işletmenizin bütçesine katkıda bulunurken, çevre dostu enerji kullanımı sayesinde de doğayı korumanıza katkı sağlar.
 

HP ElitePOS PERAKENDE SATIŞ SİSTEMİ

Yeniden tasarlanan perakende... Zarif, modern, uyarlanabilir.

Müşterilere üstün bir deneyim sunan ve önemli iş faaliyetlerinizi destekleyen çok yönlü bir satış noktası sistemi sayesinde perakende ortamınızı baştan yaratın.

 

HP RP9 G1 PERAKENDE SATIŞ SİSTEMİ

Perakende sektörü için çok zarif, bütünleşik satış noktası terminali..

Modern ve çok yönlü HP RP9 Perakende Sistemi ile sizlere şık ve olağanüstü bir perakendecilik deneyimi yaşatıyoruz.

Daha küçük ayak iziyle daha büyük etki...

Uçtan uca, 39,62 cm (15,6") diyagonal, 10 noktalı çoklu dokunmatik cama ve isteğe bağlı bütünleşik çevre birimlerine sahip modern tasarımlı bu ürünle müşterilerinizi karşılayabileceğiniz bir danışma noktası oluşturun.

 
 

HP Engage Go PERAKENDE SATIŞ SİSTEMİ

İletişim Noktası ve Satış Noktası Bir Arada...

Modern ve estetik tasarıma sahip, yüksek işlem gücü ve güvenli…

Eşsiz bir mobil perakendecilik deneyimi..

HP Engage Go Mobil ile satış deneyiminizi müşterilerinizin bulunduğu noktaya taşıyın.

İsteğe bağlı, tutması kolay bir perakende kılıfı ve manyetik şerit okuyucu ve tümleşik 2D barkod okuyucu ile hem birebir etkileşim hem de kendi kendine hizmet için aynı ölçüde konforlu bir mobil çözüm oluşturun.

 

ERP / TİCARİ YAZILIM ENTEGRASYONLARI

HP POS sistemleri üzerinde çalışan ART POS-WIN2 mağazacılık yazılımı, entegrasyon çözümümüz sayesinde Logo yazılım uygulamaları tam uyumludur.

1 - 1