Perakende / Pos sistemleri

Perakende / Pos sistemleri

Logo Entegreli Pos Sistemlerimiz ile mağazacılıkta rahat edin!

PERAKENDE / MAĞAZACILIK ÇÖZÜMÜ

IBM / TOSHIBA POS Sistemleri

Perakende sektöründeki firmaların tüm satış noktaları ile tek merkezden yönetilmelerini sağlayan bir iş yönetim sistemidir. Logo ürünleriyle entegre olarak veya ayrı da çalışabilen POS sistemlerimiz ile distribütörlerinizde, depolarınızda, merkez ofisinizde ve tüm diğer şubelerinizde entegre çalışabilir perakende kanalınızı tek noktadan tüm süreçleriyle kontrol altına alabilirsiniz. 
 
 
Logo Entegreli Pos Sistemlerimiz ile mağazacılıkta rahat edin!
 
Dünya liderinden, benzersiz performans: Yıllar boyunca sorunsuz ve güvenle kullanabilmeniz için tasarlanan TOSHIBA SurePOS 700 Serisi, uzun ömrüyle işletmenizin bütçesine katkıda bulunurken, çevre dostu enerji kullanımı sayesinde de doğayı korumanıza katkı sağlar.
 
Perakendecilikte Dünya liderinden, benzersiz performans: 
TOSHIBA SurePOS 700 Serisi
IBM / TOSHIBA POS Sistemleri
 
 
 
 
Mağazanızın satış noktasında ihtiyaç duyduğu gerçek bir uzman.
 
TOSHIBA SurePOS 700 Serisi, işletmenizin ihtiyaç duyduğu sistem yönetimini üstün performansıyla kolaylaştıran dünya lideri bir POS sistemidir.
 
Yıllar boyunca sorunsuz ve güvenle kullanabilmeniz için tasarlanan TOSHIBA SurePOS 700 Serisi, uzun ömrüyle iflletmenizin bütçesine katkıda bulunurken, çevre dostu enerji kullanımı sayesinde de doğayı korumanıza katkı sağlar.
 
TOSHIBA SurePOS 700 Serisi, Uzaktan Yönetim Aracı (RMA) ile belirli bir ana merkezden kolayca görüntülenip yönetilebilir. 
 
Tornavida kullanmadan takılıp - çıkarılabilme özelliği sayesinde ise benzersiz bir kullanım ve onarım kolaylığı sağlar.
Tasarım ve performansın kusursuz bileşimi TOSHIBA SurePOS 700 Serisi ile işletmeniz güvenilir ellerde!
 
Perakende ve Mağazacılık sektörlerindeki referans ve alternatif iş modelleri için bize ulaşabilir veya linki doldurarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.
 
1 - 1