Bizi Tanıyın / Neden Ata

NEDEN ATA

Ata, uzun soluklu müşteri sadakatinin sağlanmasına yönelik planlama ve uygulama yapmaktadır. Müşteri taleplerini ve sorunlarını sahiplenerek, hızlı, sorunsuz ve kaliteli hizmet ilkeleri ile % 100 müşteri memnuniyeti hedeflemektedir. 
 
Müşterilerinin beklentilerini ön planda tutan, doğru yaklaşımları, pratik, ve akılcı fikirleriyle müşterisinin pazar rekabetinde fark yaratmasına yardımcı olur. Hizmetini yürüttüğü müşterisi ile Ata Bilgisayar ilişkisi, en başından beri iyi bir ortaklık ilişkisidir. 
 
Alanlarında tecrübeli, uzman ve genç kadrosuyla hızlı ve özenli hizmet konusunda tecrübelidir. Ortak misyonu, sizinle aynı markanın başarısı için çalışmaktır. 
 
Faaliyet gösterdiği hizmet sektöründeki temel ihtiyaç ve beklentilerin tek noktadan çözümünü sağlamakla beraber, donanım ve yazılım alanlarındaki çalışma faaliyetlerini ayrı merkezlerinde bağımsız olarak yürütmektedir. 
Ata, faaliyetlerinden elde ettiği kazançların önemli bir bölümünü ARGE ye ayırmaktadır. Yani yatırımlarını yine iş geliştirmesine yapmaktadır. 
 
En iyi bildiğimiz işi yapıyoruz!
Ata, en iyi bildiği işi yapmaktadır, sektör bağımsız platformlarda alanında uzman birçok firma ile başarılı projeler üreten iş ortaklıklarına imza atmıştır.    
 
Ata, Kurumsal başarının odak noktasının mutlu ve istikrarlı personel olduğunun bilinciyle çalışanlarına yaklaşır.