Depo / Barkod Çözümleri / Ocean

OCEAN

Müşteri memnuniyetinin en temel unsurların başında, işlevsel ve pratik stok yönetimi gelmektedir. Karmaşık lojistik operasyonlardaki akılcı stok ve sevkiyat yönetimi, ancak iyi bir bilgi işlem alt yapısı ile çözümlenebilir. Bu sayede sevkiyatlarda kazanılacak hız, daha kolay ve memnun müşteri kazanımı sağlamaktadır. Bu esnek yapıyı ERP uygulamanız ile entegreli şekilde çalıştırabileceğiniz sistemlerin başında Logo Ocean gelmektedir. 

Logo ürünleriyle entegre çalışan depo otomasyon çözümü Logo Ocean, tedarik zincirindeki tüm mal hareketlerinin optimize edilmesini ve depolardaki süreçlerin tamamının en iyi şekilde yönetilmesini sağlayarak kârlılığı ve verimliliği artırmaya yardımcı olur.

Geniş Modül Seçeneği
Logo Ocean çözümü satınalma, üretim, satış, dağıtım yönetimi, etiketleme ve benzer iş süreçlerinin tümünü içerme özelliğine sahiptir. Süreç otomasyon beceresine sahip tek depo yönetim sistemi ile Logo Ocean işletmenize özgü tüm süreçlerde verimlilik sağlar. Logo Ocean, Mal Kabul, Yerleştirme, İkmal/Besleme, Sevkiyat, Mal Toplama, Stok Yönetimi ve Üretim olmak üzere geniş bir seçeneği sunar.

Yeni Nesil Teknolojiler
Logo Ocean otomatik tanıma metodlarından barkod, RFID ve karekod teknolojileri ile etiketleme ve etiket okuma ihtiyacınızı karşılar. Depo içinde üç boyutlu gezinebilir, depo kontrolü ile daha iyi yerleşim düzeni elde edebilirsiniz. Paletli depolar için tasarlanan AS/RS sistemlerini yönetmek için kurgulanan robot modülüyle tam otomatik depolarınızı başarıyla yönetebilirsiniz.

El Terminalleri
Logo Ocean ile işlemlerinizi el terminalleri üzerinden barkod ve RFID teknolojileriyle gerçekleştirebilirsiniz. Kolay kullanımı ve zengin fonksiyonları ile Neon, mal kabul, sevkiyat, seri/lot işlemleri, üretim, dış ticaret, palet/paket ve setleme süreçlerinizi pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

Uyarlanabilir Esnek Platform
Türkiye’de RAD (Rapid Application Development) aracına sahip tek Tedarik Zinciri Yazılımı olan Logo Ocean ile depolardaki hassas süreçleri uyarlayarak iyileştirmeleri kısa sürede ve az maliyetle gerçekleştirebilirsiniz. Kendi içinde barındırdığı Raporlama ve Uyarlama Araçları ile sektörlere uygun süreçlere bire bir çözümler üreterek rekabet avantajı sağlar ve süreçlerin geliştirilmesine yardımcı olur.
 
Rekabet gücünüzü Artırın! 
 
Hızlı ve hatasız stok yönetimi sahibi olmak, rakiplere karşı işletmenizin güçlü olmasına imkan sağlayacaktır. Onaylanmış siparişlerin Dağıtım planlama listelerinin başarıyla oluşturulması, sevk operasyonlarınızın sorunsuz tamamlanmasına olanak tanıyacaktır.
 
Depo iş süreçlerinde Raf adreslerinin kullanımı ile sevkiyatta veya ürün hazırlamada stoğa kolay erişim kolaylığının sağlanması, Hammadde ve Yarımamül hareketlerinin kontrol altına alınması ile birlikte anlık ve doğru stok seviyelerinin izlenebilirliğinin sağlanabilmesi ve sayılabilecek daha bir çok imkanlar sayesinde, lojistik iş süreçlerinde bazı stratejik kararların daha hızlı ve doğru olarak alınmasına imkan vermektedir.
 
İşinize Uygun Çözümler
Sektör bağımsız olarak tasarlanmış çözümlerimizle Tekstil, Otomotiv, Kâğıt, Plastik, Makine, Kozmetik ve yüzlerce müşteride başarı ile çalışmaktadır. Depo ve Lojistik çözümlerimiz bugün pek çok sektörde, sektör liderleri işletmeler tarafından başarıyla kullanılmaktadır. Bulunduğunuz sektör hangi sektör olursa olsun, esnek yapısı ile deponuzu en verimli şekilde yönetmenize yardımcı olur.