Depo Yönetim Yazılımı / DEYS

Depo Yönetim Yazılımı / DEYS

Etkin ve verimli kaynak kullanımı ile kullanıcılarına rekabet üstünlüğü sağlayacak güvenli ve esnek yapıda geliştirilmiştir.

KOBİ'lerin depo yönetimi konusundaki güncel sorunlarını çözmek üzere geliştirilen DEYS, el terminali destekli seri ve EAN barkodlarla çalışabilen tam entegre bir depo yönetim otomasyonu olarak sunuluyor.

Küçük ve orta ölçekli firmaların depo yönetimi konusunda yaşadıkları güncel sorunlara çözüm olması için geliştirilmiş; Microsoft ve Android el terminalleri ile desteklenen native bir uygulama olup ; Seri/Lot, GS1 128 ve EAN barkodlar ile çalışabilen, e-Ticaret uygulamaları ile tam uyumlu, Farklı Lokasyon takip yöntemleri, Her türlü aşamalı paketleme yöntemi, Sipariş toplama, Toplu sipariş hazırlama ve farklı paketleme, her türlü sayım yöntemi, mal kabul/sevk/iade, üretimden giriş, sarf, ambar transferi işlemlerinin parametrik bir yapıda düzenlenebilir.

Geleceğe odaklanarak bugüne katkıda bulunacak bilgi teknolojilerini ve hizmetlerini sunmak en önemli hedeflerimizdendir.

 • Çoklu firma desteği
 • Yönetilebilir bildirim ayarları
 • DEYS ile satınalma, satınalma iade, satış, satış iade, ambar transferi, sarf, fire, sayım, üretimden giriş ve hızlı üretimden giriş işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
 • Serili takip, stok üzerindeki hâkimiyetinizi arttırıp stok yönetiminde geriye doğru izlenebilirlik sağlar. Bununla birlikte sevkiyat ve mal kabul işlemlerinizdeki hatalar minimuma iner.
 • DEYS’de parametre ile aktif olan fifo yapısı sayesinde kullanıcılar istediğiniz ürünlerde, istediğiniz gün aralığında fifo’ya uymaya zorlanabilir. DEYS’in önemli özelliklerinden biri de her bir ürün için ayrı fifo gün tanımı yapılabilir olmasıdır. Fifo uygulanacak ürünlerin serili takip edilmesi gerekmektedir.
 • DEYS’de lokasyon modülü hazır bir şekilde gelmektedir. İlgili parametrenin aktif hale getirilmesi ile el terminali kullanıcısının her mal kabul işleminden sonra lokasyon barkodunu okutarak yada lokasyonu listeden seçerek giriş işleminin yapılması sağlanabilir.
 • Barkod tarihçe ile işlem gören barkodların tüm hareketlerine (işlem tarihi, işlem tipi, ambar, cari hesap vb. ) hem backoffice hem de el terminalinden erişebilirsiniz.
 • Esnek raporlama aracı ile kendi raporlarınızı hazırlayabilirsiniz.
 • El terminali ve backoffice kullanıcılarına modül bazında yetki verilebilir. Ayrıca kullanıcıların hangi işyerleri ve ambarlar ile çalışacağı, hangi işyeri ve ambarın varsayılan olarak kullanılacağı belirtilebilir.
 • Dashboard ile devam eden emirleri görebilir ve detayını inceleyebilirsiniz. Zaman aralığı filtresi vererek istatistiki bilgileri grafiksel olarak görebilirsiniz.
 • Satınalma işlemi çoklu barkod girişi desteklemektedir. Ardışık seri numaraların ilk ve son barkodlarını okutarak aradaki tüm barkodların girişinin yapılması sağlanmaktadır.
 • El terminalleri ile bütünleşik yapısı sayesinde, kullanıcının uyarılması söz konusu olduğunda Laser start ve stop ile aktif etkileşim sağlanmaktadır. Bu özellik en çok tercih edilen el terminali markalarında desteklenmektedir. Windows Ce ve Windows Mobile platformları ile tam uyumlu çalışmaktadır.
 • Aynı anda birden fazla terminal ile sayım yapabilirsiniz. Depoda sayım yaparken bütün işlemlerinize devam edebilirsiniz. Sayım sonuç karşılaştırma ekranı ile stok ve seri numarası bazında hatalı kayıtları görebilirsiniz.
 • DEYS DROID’de 3G, 4,5G desteği sayesinde lokasyon bağımsız çalışabilme ve dokunmatik ekran hassasiyeti ile kullanıcı kolaylığı sağlanmıştır.