Kuruluş Tarihçesi

Kuruluş Tarihçesi

Atadestek, kurulduğu günden bugüne bilişim teknolojileri sektöründe operasyonel veya sektörel iş ihtiyaçlarına, günün teknolojisine uygun çözümler üretmektedir.

1999 ‘da, işletmelerin iş süreçlerinde ihtiyaç duydukları yazılım uygulamalarına çözümler üretme hedefiyle iş dünyasında yerini alan Atadestek, bugün yine bilişim teknolojilerinde çözüm odaklı hizmetler ve katma değerli yeni nesil yazılım teknolojileri üreten bir bilişim firması olarak faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir.

Sektör bağımsız olarak sahaya sunduğu bu yazılım ürünleri ve hizmetlerin ortak özellikleri verimlilik odaklı, rekabetçi ve katma değerli çözümler olmalarıdır.

Bu kapsamda müşterilerine sunduğu fark yaratan hizmetler ve pazarında rekabet gücünü artıran yazılım ürünleri ile sektöründe markalaşmış birçok kuruluşta başarılı uygulama ve projelere imza atmıştır.

Müşterilerine sunduğu eğitim, destek ve danışmanlık hizmetlerinin merkezinde Logo Yazılım ERP sistemlerini konumlandıran Atadestek, yaptığı bu çalışmalarıyla da farklı dönemlerde birçok ödüle layık görülmüştür.

  • VİZYONUMUZ

İş dünyasındaki bilişim çözümlerinin, önde gelen markalarından olmak

İnsana saygıyı ve güveni değerler merkezine alarak, gurur duyulacak başarılara imza atmak 

  • MİSYONUMUZ

Bilişim teknolojilerinde kurumların küresel pazardaki rekabet gücünü artıracak, günün iş ihtiyaçlarını yakalayan,katma değerli ve ayrıcalıklı çözümler sunmak

  • KALİTE POLİTİKAMIZ

İşletmelerin bilişim teknolojilerinde ihtiyaç duydukları tüm çözümlere kesintisiz olarak hizmet vermek

Kurumların bilgi altyapılarında meydana gelebilecek sorunlara anında çözüm üretebilmek amacıyla, telefon desteğinden on-line bağlantı desteğine veya acil müdahaleye varan, her türlü hizmeti kesintisiz sunmak

Rekabetci pazarda kobilere değer ve gücüne güç katacak özel olarak tasarlanmış çözümler sunmak

Müşterimizi, tüm iş süreçlerimizin merkezine alarak, hedeflenen müşteri memnuniyetine ulaşmak ve kaliteli projeler üretmek

Atadestek, kurumsal başarının merkezinde mutlu ve istikrarlı ekip çalışanlarının olduğunu bilir ve iş süreçlerine bu bilinçle yaklaşır.

1 - 1