Logo Connect

Logo Connect

LOGO Connect ile ofisinizin sınırlarını iş ortağınıza, müşterinize ve tedarikçinize kadar genişletin.

LOGO Connect ile iş ortaklarınızla, tedarikçilerinizle ve kendi şirketleriniz arasındaki iş süreçlerinizde faks ve telefon trafiğinden kurtulacak, belge ve raporlarınıza kaynağından hatasız olarak ulaşacaksınız. LOGO Connect, sizin için en ideal, hızlı ve uygun maliyetli çözümü sunuyor.

LOGO Connect ile neler yapabilirsiniz? 
LOGO Connect, Tiger 3 Enterprise, Tiger 3 ve GO 3 kullanıcıları ile ticari sistem bağımsız kullanıcıların versiyon farkı gözetmeden birbirleri arasında bilgi transferini   (Malzeme, fatura, sipariş, irsaliye...) ve üye bankalarla bilgi transferini sağlar. (Banka Fatura, havale, EFT, Çek-Senet)

LOGO Connect ile transfer edebileceğiniz bilgiler; 

 •    Sipariş
 •    İrsaliye
 •    Fatura
 •    Çek/Senet
 •    Cari Hesap Fişleri
 •    Cari Hesap Kartları
 •    Malzeme(sınıfı) Kartları
 •    Malzeme Fişleri
 •    Muhasebe Fişleri
 •    Bankacılık İşlemleri
 •    Fiyat Listesi
 •    E-Fatura

LOGO Connect e-Fatura Çözümleri ile İş Süreçlerinizi Hızlandırın!

Logo Connect Banka

Çalıştığınız banka şubeleri ve hesapları ile aranızdaki bağı, Logo Connect Banka sizin için kurar. Banka işlemlerinizi Logo Connect Banka aracılığı ile oturduğunuz yerden güvenle, hızlıca, kolayca ve mükerrer giriş yapmadan gerçekleştirebilme ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.
 

Tiger 3 ve Tiger 3 Enterprise İçin Banka İşlemleri

Tiger 3 ve Tiger 3 Enterprise kullanıcılarının sürüm farkı gözetmeden üye bankalarla bilgi transferi yapmalarını (Banka Fatura Ödeme ve Tahsilatları, Havale, EFT, Çek-Senet, Hesap Özeti ve Mutabakatı) sağlar. 
 

Logo Connect B2B

Logo Connect B2B ile iş ortaklarınızla, tedarikçilerinizle ve kendi şirketleriniz arasındaki iş süreçlerinizde faks ve telefon trafiğinden kurtularak, belge ve raporlarınıza kaynağından hatasız ulaşabilirsiniz.
 

Uygun Maaliyetli Bilgi Entegrasyonu Çözümü

Logo Connect B2B; uygun maaliyetlerle, hızlı bir şekilde bilgi entegrasyonu sağlamanıza yardımcı olur. 
 

GO 3, Tiger 3 ve Tiger 3 Enterprise Arası Bilgi Transferi

Logo Connect B2B; GO 3, Tiger 3 ve Tiger 3 Enterprise kullanıcılarının sürüm farkı gözetmeden birbirleri arasında bilgi transferini (Malzeme Kartı, Fatura, Sipariş, İrsaliye...) ve transfer edilen bu bilgilerin ticari sisteme kaydedilmesini sağlar.
 

Logo Connect Excel Plug-in

Merkez ve tedarikçilerden oluşan bir ekosistemde farklı çözümler ile merkeze veri göndermeye çalışan tedarikçiler MS Excel’de hazırladıkları verileri size kolayca gönderebilirler.
 

Tedarikçi İletişimi

Merkezdeki Logo kullanıcılarına, tedarikçilerine veri gönderebilme ve bu verilerin tedarikçileri tarafından Excel Plug-in ile kolaylıkla okunmasını sağlama imkanlarını sunar. Bu sayede tedarikçilerinizle; malzeme kartı, sipariş, irsaliye, fatura ve fiyat listesi gibi bilgileri tek tuşla paylaşabilmenize olanak sağlar.
 

Etkin Veri İletişimi

Çalıştığınız tedarikçi sayısına göre size uygun LogoConnect Excel Plug-in paketlerinden birini seçip tedarikçilerinize dağıtarak, hem sisteminizi standart hale getirebilir, hem iş gücünüzden tasarruf eder, hem de iletişim (faks, telefon, mesaj...) hatalarından kurtulabilirsiniz.
 

İşten İşe Entegrasyon

Tedarikçinizdeki mevcut Logo ERP çözümleri (GO 3, Tiger 3, Tiger 3 Enterprise) ile tam entegrasyon sağlayabildiğiniz gibi tedarikçiniz B2B’yi sadece sizin için yapıyorsa, ticari bir program kullanıp kullanmadığına bakmadan Logo Connect Excel Plug-in ile size entegre olabilir.
 

E-Fatura GİB Entegrasyonu Çözümü (GEÇ):

Gelen ve giden fatura sayısı çok olan işletmeler için geliştirilen “e-Fatura GİB Entegrasyonu Çözümü”, LOGO ERP ürünlerinde kesilmiş faturalarınızı GİB Merkez Sunucusu üzerinden ilgili alıcıya iletmenizi ve aynı şekilde GİB Merkez Sunucusu aracılığıyla size gönderilen UBL formatındaki faturaları ERP sisteminize almanızı sağlar.

Bu çözümde tüm faturalar LogoConnect ile paketlenmekte ve bir web servisi aracılığıyla Gelir İdaresi Başkanlığı’na iletilmektedir.

Özellikle tedarikçi/müşteri sayısı ve buna bağlı olarak e-fatura işlem yoğunluğu çok ve devamlı olan işletmeler için uygun bir çözüm sunan “e-Fatura GİB Entegrasyonu Çözümü” işletmelere e-faturanın kolay kullanım avantajını getirmektedir. 

E-Fatura Dosya Transferi Çözümü (DTÇ):

Sunucu kullanarak elde edilen çözümün alternatifi olan “Dosya Transferi Çözümü”, e-fatura kullanmak isteyen ve e-fatura işlem sayısı nispeten daha az olan işletmeler için özel olarak geliştirilmiş bir uygulamadır. Bu uygulama ile işletmeler e-fatura alıp-gönderme işlemlerini özel bir sunucu yazılımı ve donanımına gereksinim duymadan yapabilirler. Böylece e-fatura yatırım maliyetlerini minimum seviyede tutarlar.

Kullanımı oldukça kolay olan bu uygulama ile LOGO ERP ürünlerinde (GO 3, Tiger 3, Tiger 3 Enterprise) hazırlanıp LogoConnect’te zarflanan faturalar özel web servisi yerine, belirlenen klasöre gönderilmektedir. Gönderilen bu faturalar Gelir İdaresi Başkanlığı’nın e-fatura portalına alınmakta ve buradan alıcısına gönderilmektedir. Aynı şekilde Gelir İdaresi Başkanlığı’nın e-fatura portalına gelen e-faturalar da klasöre alındıktan sonra LogoConnect aracılığıyla ERP sistemine aktarılmaktadır.

1 - 1