Mobile Sales

Mobile Sales

Logo ERP çözümleriyle entegre çalışan satış otomasyon çözümü
Logo Mobil Satış, müşteri talepleri ve satış operasyonlarını en iyi şekilde
yönetebilmek için mobil ve internet teknolojileriyle entegre bir çözüm kümesi sunar.

Etkin Saha Yönetimi 

Logo Mobil Satış, satış fiyatlandırmaları, kampanyalar ve rotalar gibi tüm süreçlerin yürütülmesini sağlar. Logo Mobil Satış ile saha ekiplerinizi yönetebilir, harita üzerinden takip edebilir, sahada yapılan işlemlerinizi Logo ERP çözümlerinden takip ederek siparişlerinizi müşterilere daha hızlı bir şekilde gönderebilirsiniz.

Hızlı ve Etkili Müşteri Hizmeti 

Satış yetkilileriniz müşterilerinin yanında anlık stok ve cari hesap bilgilerine erişirken, hızlı bir şekilde sipariş girebilir, fatura kesebilir ve tahsilat yapabilirsiniz.

Kişiselleştirilebilir Raporlar 

Rapor tasarım aracıyla ihtiyaçlarınıza özel rapor oluşturup müşterilerinizle anlık olarak paylaşabilirsiniz.

Özel Fatura Tasarım İmkanı 

Logo Mobil Satış, fatura baskılarını bluetooth yazıcılarla kablosuz olarak gerçekleştirilmesini sağlar. İster dar, ister geniş fatura araçlar için özel üretilmiş yazıcı setleriyle kolaylıkla basılır.

Mobil Uyumlu Barkod Okuyucular 

Barkod okuyuculu el terminalleri ile barkod okutarak sipariş ve fatura işlemlerinizi gerçekleştirilebilirsiniz. Barkod okuma fonksiyonu Android tablet ve cep telefonları tarafından desteklenmektedir.

Sesli Komut Özelliği 

Logo Mobil Satış, sesle müşteri arama, malzeme arama ve not alma işlemlerinizin yapılmasını sağlar. Listeden bulmak istenilen ürünün ilk birkaç kelimesini söylemek yeterlidir. Sesli komut özelliği hızlı ve kolay işlem yapabilme imkanını tanır.

1 - 1