Neden Atadestek

Neden Atadestek

Atadestek, tüm iş planlamalarını müşteri memnuniyetini merkeze alan bir yaklaşımla gerçekleştirmektedir.

Atadestek, çalışmalarını uzun soluklu müşteri sadakatinin sağlanmasına yönelik sürdürmekle birlikte, müşteri taleplerini ve sorunlarını sahiplenerek, hızlı, sorunsuz ve kaliteli hizmet ilkesi ile sunduğu katma değerli hizmetlerinde % 100 müşteri memnuniyeti hedeflemektedir.

Müşterilerinin beklentilerini ön planda tutan doğru yaklaşımları, pratik ve akılcı fikirleriyle müşterisinin pazar rekabetinde fark yaratmasına ciddi katkılar sağlamaktadır. Atadestek ile ERP / bilişim teknolojileri alanlarındaki iş ihtiyaçlarını karşıladığı müşterisi arasındaki ilişki, en başından beri sıkı bir dostluk ve ortaklık ilişkisidir.

Alanlarında tecrübeli, uzman ve genç kadrosuyla hızlı ve pratik çözümler sunarak verimlilik odaklı çalışmalar gerçekleştirmektedir. Ortak misyonu, müşterisi ile aynı markanın başarısı için çalışmaktır.

Faaliyet gösterdiği hizmet sektöründeki temel iş ihtiyaçları ve beklentilere, tecrübeli uzman ekibi ile akılcı ve kalıcı çözümler sunmaktadır.

En iyi bildiğimiz işi yapıyoruz!

Atadestek, kurumsal başarının odak noktasında, mutlu ve istikrarlı takım çalışanları olduğunun bilinciyle süreçlerini yürütür. En iyi bildiği işi yapar. Faaliyetlerinden elde ettiği kazançların önemli bir bölümünü AR-GE 'ye ayırır. Yani, yatırımlarını yine işine ve iş geliştirmeye yapar.

Tüm bu yaklaşımlarla, sektör bağımsız olmakla birlikte, alanında markalaşmış birçok işletme ile başarılı projeler üreten iş ortaklıklarına imza atmıştır.

1 - 1