Tiger HR

Tiger HR

Aktif Yönetim, İnteraktif Çözüm!

Tiger HR, web tabanlı modüler yapısı ve sunduğu güçlü entegrasyon seçenekleri ile tüm İK süreçlerinizin verimini arttırır!

Web tabanlı online mimarisi, modüler yapısı ve güçlü entegrasyon seçenekleri ile Tiger HR, İK süreçlerinize hız katarken, verimliliğinizi arttırır ve rekabet üstünlüğü sağlar.

  • Web Tabanlı

İnternet/intranet üzerinden işlerinizin eş zamanlı olarak sisteme girilmesi ile zaman tasarrufu sağlar.

  • Sade ve Pratik Arayüz

Hızlı kullanım imkanı sağlayan kullanıcı dostu arayüzü ile etkin zaman yönetimi sağlar.

  • Online İş Başvuru Platformu

Yenibiris.com ve Linkedin.com  ile entegre yapısı sayesinde şirketinize özel portala üye olmuş adayların en güncel profillerini Tiger HR üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Portal üzerinde online ilan yayınlayabilir ve başvuru alabilirsiniz. 

  • Modüler Yapı

Tiger HR'nin modüler yapısı sayesinde, işletmeniz için sadece gerekli olan modülleri kullanabilir, sonradan ekleyebilir, ihtiyaç duyduğunuz sistemin oluşturulmasında esneklik kazanabilirsiniz. 

  • Uçtan Uca Yönetim

Tiger HR ile Özlük, İşe Alım, Eğitim, İşçi Sağlığı, İzin, Performans Değerlendirme, Anket ve Organizasyon Yönetimi süreçlerinizi etkin bir şekilde yönetebilirsiniz. İşe Alım ve Çalışan Portalleri sayesinde adaylarınız ve mevcut çalışanlarınız ile iletişiminizi ve etkileşiminizi artırabilirsiniz.

Tiger HR, küçük ölçekten büyük ölçeğe pek çok kurum ve sektörün iş ihtiyacına yanıt veren, sürekli değişen gereksinimler ve yasal değişikliklere göre geliştirilen bir insan kaynakları yazılımıdır. Web tabanlı online mimarisi, modüler yapısı ve güçlü entegrasyon seçenekleri ile İK süreçlerine hız kazandıran Tiger HR, profesyonellerin sıklıkla karşılaştıkları bir durum olan zaman sorununu çözerek maliyetleri düşürmektedir.

Tiger HR’ın modüler yapısı ile işletmeler, kendileri için gerekli modülleri diledikleri zaman alarak hızlıca kullanabilmektedir. Özlük, Eğitim, Performans Yönetimi, İşe Alım, Organizasyon Yönetimi, İzin Yönetimi gibi modülleriyle tüm süreçleri detaylı ve etkin bir şekilde yönetmeyi sağlamaktadır.  Web tabanlı ve birçok platformla (Linkedin.com, Yenibiris.com) entegre çalışan bir yapı sunan Tiger HR, yüksek performansla kullanılabilen interaktif uygulamaları, hızlı ve kullanışlı arayüzü sayesinde işletmelerin verimliliğini ve üretkenliğini artırmaktadır.  

1 - 1